Otrzymaliśmy CERTYFIKAT „WF z klasą”

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,WF z Klasą”. W ramach projektu realizowane były różnorodne zadania, a priorytetem stało się, aby zajęcia wychowania fizycznego w naszej szkole były jeszcze bardziej atrakcyjne oraz zachęcenie uczniów do wypoczynku czynnego . Chcieliśmy aby każda lekcja stawała się nowym wyzwaniem, do którego każdy dzielnie przystępował.
Każda ze szkół przystępująca do projektu musiała spełniać określone regulaminem kryteria oraz realizować wyznaczone zadania.
Miło nam zakomunikować, że wszystkie nasze działania i cele, które sobie założyliśmy, zostały zrealizowane i zaakceptowane przez CEO i w lipcu otrzymaliśmy certyfikat szkoły „WF z klasą”.
Serdecznie gratulujemy Szkolnemu Zespołowi WF ukończenia trzeciej edycji programu WF z Klasą. Dziękujemy za pomysły, zaangażowanie i energię. Życzymy dalszych sukcesów.

20161012_142800

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge