Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych

11 maja 2017 r. odbył się Piknik Integracyjny w Czerwionce-Leszczynach, który został zorganizowany z okazji Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

Podczas wydarzeń na hali targowiskowej, takich jak występy dzieci i młodzieży, gry i zabawy, na stadionie w Czerwionce-Leszczynach odbył się bieg charytatywny. W biegu udział wzięli uczniowie naszej szkoły oraz młodzież okolicznych szkół. Nagrodzeni zostali najszybsi uczestnicy.

W kategorii szkół podstawowych 1 miejsce zdobyli: Nadia Cinal i Michał Rosiak, 2 miejsce: Kacper Korzeniowski i Klaudia Chrostek, 3 miejsce: Jakub Lisek i Alicja Klasik.

W kategorii szkół gimnazjalnych 1 miejsce: Martyna Wystemp i Darek Czempiel, 2 miejsce: Marcelina Wystemp i Kacper Górka, 3 miejsce: Małgorzata Buchalik i Karol Todorski.

Natomiast w kategorii Zespół Szkół 1 miejsce:Joanna Tkocz i Wojciech Witek, 2 miejsce: Magdalena Smyczek i Bartosz Sosna, 3 miejsce: Sara Kostka i Bartosz Górka.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

DSC_2099 DSC_2109 DSC_2112 DSC_2124 DSC_2128

                                                                                                    Wpis: Patrycja Górczewska Zdjęcia: Dawid Furga

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge