Igrzyska lekkoatletyczne szkół podstawowych i gimnazjalnych

2 czerwca na stadionie Zespołu Szkół w Czerwionce – Leszczynach odbyły się Igrzyska szkół podstawowych i gimnazjalnych w lekkiej atletyce. Współorganizatorem tej imprezy był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Wilhelm Szewczyk.

Nasi medaliści to: Alicja Brulińska złoto w biegu na 60 m, Gosia Burek złoto w pchnięciu kulą, Darek Czempiel srebro w biegu na 1000 m, Martyna Wystemp srebro w biegu na 600 m, Rafał Kołodziejczyk srebro w biegu na 200 m, Daniel Młotek brąz w biegu na 60 m, Wiktoria Draga brąz w biegu na 200 m, (Sz. Fleischer, D. Czempiel, R. Kołodziejczyk, D. Młotek) brąz w sztafecie 4 x 200 m. Tuż za podium w konkurencji skok w dal uplasował się Szymon Fleischer oraz sztafeta dziewcząt. Cenne punkty dla naszego zespołu zdobyli Wiktoria Ptaczek oraz Grzegorz Kubicki.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również najmłodsi lekkoatleci. Na uwagę zasługuje wynik Klaudii Chrostek, uczennicy 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 5, która wynikiem 4, 40 m zdobyła srebrny medal w skoku w dal. Podobnie udany start zanotowała Ewa Olszowska (uczennica 4 klasy SP 8 w Dębieńsku) brązowa medalistka w biegu sztafetowym 4 x 200 m. Ewa startowała także w biegu na 60 m, uzyskując awans do półfinału.

DSC01944 DSC01948 DSC01952 DSC01973 DSC01977 DSC01979

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge