OTK 2017- rywalizacja zawodów w siatkówce!

Zdrowa rywalizacja, wiwaty uczniów oraz emocje odbywające się na boisku. 16 października 2017 r. nadszedł czas rozgrywek w siatkówkę w ZSCL. Wspólnie spędzaliśmy czas na szkolnej hali kibicując swoim znajomym z klasy. Drużyn zgłosiło się wiele, a więc wielbiciele siatkówki mogli oglądać zmagania uczestników z zapartym tchem.

Pierwsze mecze rozpoczęły się o godzinie dwunastej niosąc z sobą szereg kolejnych, które doprowadziły nas do podium. Jakie kierunki kształcenia poradziły sobie najlepiej? Niewątpliwie, w naszej szkole jest wiele miłośników sportu, ale to zaszczytne miejsce należy się jednej drużynie.

W meczu o trzecie miejsce powalczyła druga drużyna elektryków przeciwko drużynie logistyków. Rywalizację wygrali elektrycy wynikiem 2:1.

Do ostatecznego pojedynku o miejsce pierwsze przystąpiła druga drużyna informatyków oraz pierwsza elektryków. Po zaciętej walce zwyciężyli informatycy, wygrywając 2:0.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności sportowe, a kibice – znakomity doping. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy zawodnikom za dawkę emocji.

DSC_0007 DSC_0148 DSC_0184 DSC_0197 DSC_0228

Wpis:  Patrycja Górczewska

Zdjęcia: Dawid Furga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge