4 ścieżki na 4 tablicach

Zielona odznaka za II semestr już zdobi kilkadziesiąt blogów – dziękujemy wszystkim uczniom, którzy na swoich blogach opowiedzieli nam jak aktywnie działali wspólnie ze swoimi nauczycielami! Wiele z Waszych wpisów przypięliśmy do specjalnych tablic Pinterest:

projekty      uczymy

ufon     ole

To właśnie na nich znajdziecie wybrane wpisy blogerów, którzy opowiadają, jak działali w jednej z 4 ścieżek edukacyjnych Szkoły z Klasą 2.0: Projekt edukacyjny, Uczymy innych, Uczniowskie forum naukowe i Odwrócona lekcja. Kliknijcie w „okładkę”, a przejdziecie do tablicy z wpisami z danej ścieżki. Polecamy!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z Klasą 2.0 IV edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to 4 ścieżki na 4 tablicach

  1. karola33 karola33 powiedział:

    :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge