„Rewolucja 2.0″ w Gliwicach!

Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła nominacje oskarowe, sezon filmowy trwa… Ha! A my wcale nie zostajemy w tyle! W naszym programie ostatnio jest również filmowo i artystycznie – oto kolejna historia z Kodeksem 2.0 w roli głównej :) Tym razem na pomysł zobrazowania postępu technologicznego i wykorzystania TIK w szkole wpadli uczniowie Gimnazjum Nr 14 w Gliwicach. Cała akcja promocyjna przebiega pod hasłem  „REWOLUCJA 2.0. I Ty możesz zmienić oblicze swojej szkoły!” Kamil na swoim blogu pisze:

„Sprawa przybrała nieco większy obrót. W wyniku wszystkiego nasza dyskusja została rozpromowana po wszystkich szkołach w Gliwicach. Obecnie czekamy na artykuł w Gazecie Gliwickiej i na nasz plakat na stronie Gliwic www.gliwice.eu . Także nasze działania co do projektu wzrosły do poziomu najwyższego.”

Brzmi obiecująco i tylko czekać kiedy pojawi się jeszcze więcej niesamowitych wpisów. Już dziś możemy zachwycać się filmikiem:

Zobaczcie, naprawdę warto! Osobiście jestem nim oczarowana :) Brawo! Prosimy o więcej takich pomysłów!!!

O Rewolucji 2.0 także na Facebooku

- Gliwice, jesteśmy z Wami!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi_archive, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to „Rewolucja 2.0″ w Gliwicach!

  1. Daj znać: Gliwicka Rewolucja trwa! ·

  2. avatar akademia_uczniowska powiedział:

    Super! :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge