„Akcja: KOMENTUJ!” – pierwsze nagrody przyznane

fot. Ani-Bee, Flickr, CC BY-NC-ND 2.0

Akcja Komentuj na blogach trwa!

Uczniowie zgłosili już pierwsze komentarze, które pojawiły się na ich blogach, i które według nich zasługują na nagrodę. Wśród nadesłanych propozycji do konkursu znalazły się komentarze Kornelii z Gimnazjum w Dębnie oraz Karoliny i Dominiki ze Szkoły Podstawowej w Starym Kocinie i to właśnie te komentatorki postanowiliśmy uhonorować. Zgodnie z naszą zapowiedzią nagrodzimy zarówno autorki wpisu, jak i autorki komentarzy. Upominki – niespodzianki zostaną wysłane pocztą, zaś nagrodą specjalną dla wszystkich laureatek będą odwiedziny na ich blogach (oczywiście wraz z komentarzem) Aleksandry Pezdy, dziennikarki Gazety Wyborczej, autorki książki „Koniec epoki kredy”.

Nagrodzone komentarze znajdują się na blogu TIK bliżej nas, którego autorkami są Aga, Natalia i Magda z Gimnazjum w Rzepedzi. Gorąco zachęcamy do przeczytania niezwykle żywej dyskusji pod jednymn z wpisów!

Czekamy na kolejne zgłoszenia do końca lutego. Co zrobić, żeby wziąć udział w „Akcji: KOMENTUJ!” Dowiesz się zaglądając TUTAJ

fot. Ani-Bee, Flickr, CC BY-NC-ND 2.0

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi_archive, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

7 Responses to „Akcja: KOMENTUJ!” – pierwsze nagrody przyznane

 1. Daj znać: Akcja: KOMENTUJ – podsumowanie · Szkoła z klasą 2.0

 2. Daj znać: Pamiętasz? Była Akcja… · Szkoła z klasą 2.0

 3. Daj znać: Gimnazjum nr 2 we Wrześni – klasa IIa » Archiwum bloga » Wiadomości od organizatorów(po raz drugi)

 4. Daj znać: Przyponienie o konkursach! - Blog Szkoły Podstawowej nr 3 w Krośnie

 5. avatar magdalenka powiedział:

  Zapomniałam dodać, że zapraszamy do udziału w naszej drugiej sondzie, która dostępna jest tu:
  http://blogiceo.nq.pl/tikrzepedz/2012/01/19/sonda-numer-2/

  Pozdrawiamy:)

 6. avatar magdalenka powiedział:

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszego bloga i zabrali głos w dyskusji :) a wszystkich, którzy jeszcze tam nie byli, zapraszamy :) pozdrawiamy :)
  Magda, Aga i Natalia
  http://blogiceo.nq.pl/tikrzepedz/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge