Akcja: KOMENTUJ – podsumowanie

fot. Ani-Bee, Flickr, CC BY-NC-ND 2.0

Trwająca od połowy grudnia „Akcja: KOMENTUJ!” została zakończona. Dziękujemy za Waszą aktywność i zaangażowanie. Na blogach zawrzało od komentarzy, wymiany pomysłów i ciekawych spostrzeżeń. Trzeba przyznać, że w Szkole z klasą 2.0 zrobiło się bardzo „społecznościowo”. Super!
Spośród wszystkich zgłoszonych do „Akcji” komentarzy w drugiej odsłonie nagród (pierwsza miała miejsce w styczniu) postanowiliśmy uhonorować:

Kubę ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krośnie (autora blogu: http://blogiceo.nq.pl/enderblog/) za komentarz na blogu Karoliny z Gimnazjum w Dębnieczytaj komentarz.

Autorce wpisu oraz Komentatorowi GRATULUJEMY! Nagrody niespodzianki już jutro wyślemy do Was pocztą!

A przy okazji – w panelu administracyjnym Waszych blogów (w części Wygląd->Widżety) pojawił się nowy widżet . Dzięki niemu każdy z Was może pochwalić się, ile komentarzy napisał innym blogerom :) (tutaj pokazujemy przykład jak wypełnić treść widżetu). Na naszym blogu taki widżet już jest, widzieliście? :) (jest pod mapą)
Pamiętajcie tylko, że
komentarze są „zliczane” tylko kiedy komentujecie jako zalogowani użytkownicy – czyli najlepiej być zalogowanym na swój blog, a potem wędrować po innych i zostawiać swoje komentarze.

Zachęcamy w dalszym ciągu do komentowania innych blogów, tym bardziej teraz, kiedy zaczynają pojawiać się wpisy dotyczące projektów. W II semestrze wymiana pomysłów na działania projektowe, pracę w zespołach, czy sposoby prezentacji efektów Waszej pracy będzie jeszcze ciekawsza! A na koniec roku szkolnego wyłonimy najbardziej aktywnego komentatora w całym programie! Wędrujcie po blogach! Czytajcie wpisy, karty działania i karty projektów! Komentujcie! 

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi_archive, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Akcja: KOMENTUJ – podsumowanie

  1. avatar karo14141 powiedział:

    Bardzo dziękuję, za wybranie komentarza Kuby i przy okazji uhonorowanie w jakiś sposób mojego bloga. Obiecuję aktywnie brać udział w konkursach na TIKowo oraz regularnie dbać o swoje wpisy. Do widzenia Karolina ;)

  2. avatar enderman powiedział:

    To ja, Kuba z Enderblog-u! Bardzo dziękuję za tę nagrodę, i mam nadzieję, że moi koledzy też będą mieli szansę na zdobycie tej nagrody! Jeszcze raz dziękuję za nagrodę i będę czekał aż przyjdzie do szkoły.

    Pozdro, Kuba z Enderblog-u! :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge