Akcja stypendia!

Do 1 kwietnia 2013 roku Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC prowadzi nabór do trzeciej edycji opartego o najlepsze światowe wzorce programu stypendialnego dla gimnazjalistów Marzenie o Nauce. To idealna szansa dla zdolnej młodzieży z terenów wiejskich o niższym poziomie zamożności na zyskanie doskonałego wykształcenia.

Zachęcamy nauczycieli, rodziców i uczniów do zapoznania się z tą propozycją. Więcej o programie stypendialnym i warunkach rekrutacji TUTAJ i TUTAJ.

materiały i grafika: www.efc.edu.pl

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge