Akcja „Zakup kontrolow@ny”

materiały promocyjne organizatorów

Tablet, konsola, telefon komórkowy w ostatnich latach stały się nieodłącznym elementem życia znacznej części dzieci i młodzieży. Nic więc dziwnego, że są powszechnie kupowane na gwiazdkowy prezent. Jak wybrać grę odpowiednią dla mojego dziecka? Czy pozwolić dziecku na ściąganie aplikacji na iPada? Czy korzystanie z Facebooka przez komórkę jest bezpieczne? To tylko niektóre z pytań, które powinni zadać sobie rodzice. A ponieważ święta tuż tuż, wszystkim rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom, a także nauczycielom i uczniom polecamy zapoznanie się z akcją „Zakup kontrolow@ny” :) , która ma pomóc dorosłym, jak dokonać rozważnego zakupu sprzętu elektronicznego dla najmłodszych.

Kampania informacyjna pod hasłem „Zakup kontrolow@ny”, przygotowana przez Polskie Centrum Programu Safer Internet (w skład którego wchodzą: Fundacja Dzieci Niczyje oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa) ma na celu uświadomienie obdarowującym, że zakup sprzętu elektronicznego – laptopa, tabletu, smartfonu lub gry, powinien być dokonywany z rozwagą.

Akcja ma charakter społeczny. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się do akcji. Więcej o akcji…

 

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge