Bierzemy się do roboty!

blogiceo.nq.pl/klasowysp/

Brawo dla Bartka i jego kolegów ze Szkoły Podstawowej w Żółwinie! Zdecydowanie zgadzamy się z tym podejściem do pracy na blogach :) I podobnie jak Bartek, polecamy ją innym blogerom :D

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi III edycja, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Bierzemy się do roboty!

  1. Dziewczyny sp6 Dziewczyny sp6 powiedział:

    Szkoda, że nie będzie tych wyróżnień, ale to nie powód, że by przestać pisać komentarze! Nadal będziemy pisać. :( Jest nam smutno. :( No trudno! Zaczynamy już projekt. Zapraszamy do nas!
    Oliwia z bloga ,,Matematyczny TIK”
    Dziewczyny sp6 ostatnio opublikował..Mamy cel! :) My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge