Blog z Klasą

duzablogzklasa

BLOG Z KLASĄ – to odznaka dla uczniów i uczennic, którzy/które na blogu szeroko opisują swój aktywny udział w działaniach związanych z programem Szkoła z Klasą 2.0 [rozmowy i prace nad kodeksem 2.0, ciekawe lekcje z wykorzystaniem TIK, działania w ramach ścieżek edukacyjnych]. Blog powinien w jak największym stopniu zawierać treści autorskie [pisane samodzielnie przez uczniów-redaktorów bloga] i być prowadzony z poszanowaniem praw autorskich innych twórców [zawierać dobrze opisane źródła]. Zachęcamy uczniów do publikowania na blogach własnoręcznie opracowanych poradników, instrukcji i innych materiałów edukacyjnych, które mogą być przydatne dla innych blogerów.

Blogerze, blogerko! Nie wiesz o czym pisać na blogu żeby zdobyć tą odznakę? Kliknij w ikonę ze ścieżką edukacyjną, którą realizujesz z nauczycielem i przeczytaj nasze podpowiedzi!

ikona_debataikona_projektikona_odwrocona lekcjaikona_uczymy innychikona_ufonikona_odkrywajikona_czytajikona_OZE

4 Responses to Blog z Klasą

 1. avatar szkola2zero powiedział:

  Cześć Wiktoria!

  Bardzo fajnie opisałaś projekt, który realizowałaś razem z Natalią. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem wykonanej przez Was pracy! Oczywiście odznaka w pełni Wam się należy – już teraz jest widoczna na Waszym blogu. Gratulacje!

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 2. avatar wiktoriaolszewska43gmail.com powiedział:

  Witam. Na naszym blogu zamieściłyśmy post dotyczący projektu edukacyjnego. Chciałabym się dowiedzieć czy wystarczy to na odznakę.
  Pozdrawiam- Wiktoria.
  https://www.youtube.com/watch?v=fRh_vgS2dFE

 3. avatar szkola2zero powiedział:

  Widzę, że na blogu już jest wiele ciekawych wpisów na temat programu. Zdecydowanie idziecie w dobrym kierunku! Już wkrótce będę przyznawała pierwsze odznaki programowe – proszę jeszcze o chwilkę cierpliwości :) Na pewno jeszcze w styczniu pojawi się ona na Waszym blogu. Mam nadzieję, że w międzyczasie zamieścicie na Waszym blogu jeszcze kilka fajnych wpisów :)

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 4. avatar Halina Rembowska powiedział:

  Mam pytanie, bo moi blogerzy sporo opublikowali na naszym szkolnym blogu i chcą powalczyć o Wasze super odznaki. Chciałabym się dowiedzieć, czy te opisy na blogu wystarczą na tę odznakę, czy muszą zrobić je według opisów w Waszych materiałach. Szczerze to przejrzałam swój blog i sama nie wiem. Proszę zajrzyjcie na mój blog. Życzę dużo bardzo twórczych i kreatywnych wpisów.
  Pozdrawiam – Halina
  http://blogiceo.nq.pl/jedynkapleszew2/
  Halina Rembowska ostatnio opublikował..Życzenia noworoczne od „Jedyneczki na bis”My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge