Bloguję, bo lubię – czyli o blogowaniu w TVP2

Co daje blogowanie? Czy istnieją dobre blogi nastolatków? Kto czyta blogi? Zobaczcie felieton z programu Poziom 2.0, a w nim ciekawą rozmowę z blogerami: Moniką Walecką, autorka bloga gotujebolubi.blox.pl i Janem  Zajęcem z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. O czym piszą? Po co? Jak? Polecamy. kliknij w obrazek aby przejść do programu Blogowanie naprawdę jest fajne, a w Szkole z klasą 2.0 macie doskonałą okazję, by się o tym przekonać! Dlatego – bloguj z nami!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge