BRAWO SZKOŁY ZA KODEKSY!

Zapowiadany w piątkowo-sobotnim mailu do wszystkich blogujących dzisiejszy artykuł w Gazecie Wyborczej „Brawo szkoły za kodeksy!” o półmetku programu, wspaniałych kodeksach, małych i dużych rewolucjach 2.0 możecie przeczytać także na naszej stronie :)

Dodatkowo „Sieć czyli spaliny naszego życia”, czyli rozmowa Aleksandry Pezdy z Katarzyną Szymielewicz (Fundacja Panoptykon) i Kamilem Śliwowskim (Fundacja Nowoczesna Polska) o tym, że w sieci nic nie jest prywatne, są tylko rzeczy lepiej lub gorzej zabezpieczone. Sieć wie na Twój temat więcej, niż sobie wyobrażasz i prawdopodobnie więcej niż byś chciał…

Przeczytajcie! Te artykuły są dla Was, ale także o Was!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11 z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge