„C like Culture”, czyli energia z Sopotu

„C like Culture” to blog uczniów II LO w Sopocie. Jeśli jeszcze ich nie znacie, gorąco namawiamy do odwiedzin. Dlaczego? Znajdziecie na nim co najmniej kilka świetnych wpisów, które wspaniale oddają działania w programie Szkoła z Klasą 2.0. Wśród nich relacja z „Wieczoru ze sztuką”, czyli niezwykłego spotkania licealistów z seniorami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przykład jak edukacyjnie wykorzystać telefon komórkowy w szkole, czy opowieść w iście detektywistycznym klimacie o tym, jak odszukać i zidentyfikować organizmy jednokomórkowe pod mikroskopem :) Nas urzekł też szkolny reportaż, w którym uczniowie wspólnie z nauczycielami zastanawiają się, po co szkole Kodeks 2.0?

Zapraszamy na blog C like Culture! 

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z Klasą 2.0 IV edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to „C like Culture”, czyli energia z Sopotu

  1. karola33 karola33 powiedział:

    Mają świetne pomysły :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge