Co myślicie o podręcznikach?

Co uczniowie sądzą o podręcznikach? Czego w nich nie lubią i jak wyobrażają sobie podręcznik elektroniczny… Zobaczcie 3 filmiki pt. „Sonda szkolna” – wywiady z dziećmi dotyczące podręczników szkolnych w ramach konferencji „Od Ala ma kota do e-matury”, zrealizowane przez Narodowy Instytut Audiowizualny, a w komentarzach napiszcie co myślicie o podręcznikach?


Jeśli chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami napiszcie je w komentarzach :) Śmiało!

________________________________________________________________________________

W sondzie szkolnej wystąpili uczniowie 1, 4 i 6 klasy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II w Warszawie oraz Szkoły Podstawowej Niepublicznej Nr 81 Fundacji „Rodzice Dzieciom”.

Reżyseria: Maciej Hamela
Producent: Narodowy Instytut Audiowizualny
Rok produkcji: 2012

Premiera pokazu odbyła się na konferencji współorganizowanej przez NInA „Od Ala ma kota do e-matury”, 18 kwietnia 2012 r. w Bibliotece Narodowej.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

4 Responses to Co myślicie o podręcznikach?

 1. MIKI ;-) Klasa ,,B'' powiedział:

  Są super!!! Ninateka w sumie też :-) !!!

  MIKOŁAJ

 2. avatar bartolini20095 powiedział:

  Ja osobiście lubie podręczniki, ale drukując aktualne popełniono duży błąd. Mianowicie wydrukowao je na śliskim papieże, co powoduje problemy z odbijaniem światła a zarazem ból oczu. I poruwnując kilka godziń przed taką książką a komputerem e-podręczniki wydają się lepszym efektem a spośrud dwóch wyżej wymienionych najlepszy byłby powrót do książek na papierze który nie odbija światła np. w książkach z bibliotek które zmieniają po kilkunastu latach kolor na żółtawy.

 3. avatar Patrycja Ciecińska powiedział:

  Myślę, że podręczniki to dobra sprawa :) tylko niestety są ciężkie, a szczególnie jak jeszcze w danym dniu jest dużo lekcji .
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:
  http://blogiceo.nq.pl/sprzedawca/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge