Co najbardziej motywuje do blogowania?

fot. ntr23, CC BY-NC-SA 2.0

To pytanie zadaje swoim uczniom, ale także wszystkim blogerom Danusia Chwastek – wielu z Was bardzo dobrze znana nauczycielka i blogerka z Inowrocławia. Każdy może wypowiedzieć się w ankiecie, którą znajdziecie na blogu „TIK na polskim”.

Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami na ten temat :) Jesteśmy bardzo ciekawi co sprawia, że lubicie blogować – czekamy na Wasze głosy!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi III edycja, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja. Dodaj do zakładek ten link.

10 Responses to Co najbardziej motywuje do blogowania?

 1. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Pani Elu, dziękujemy za pani opinię :) Jakże ważną dla nas ;) Cieszę się, że blogi stopniowo z technologicznego „jeża”, którego baliśmy się zbadać, dotknąć, wypróbować stają się cennym narzędziem w polskiej szkole i edukacji w ogóle :) Ale, prawda jest taka, że to WY! nauczyciele i uczniowie swoją aktywnością na blogach, pomysłami, zapałem i wiedzą sprawiacie, że to wszystko ma sens :)

  Serdeczności!
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0

 2. elacieminska elacieminska powiedział:

  Blogowanie to jeden z najbardziej „trafionych” pomysłów programu Szkoły z klasą 2.0 – po prostu przenosi nas nie tearetycznie, ale praktycznie inny wymiar, a korzystanie z technologii, komunikacja, wymiana poglądów stają się czymś naturalnym jak oddychanie :) Zbadanie tego fenomenu zapomocą ankiety – to wspaniały pomysł pani Danuty…. Zresztą zawsze warto odwiedzać jej blog :) Pozdrawiam wszystkich fanów blogowania.
  elacieminska ostatnio opublikował..Czytanie nakręca! Happening „Czytaj z nami” na Bulwarze Nadmorskim w GdyniMy Profile

 3. Dziewczyny sp6 Dziewczyny sp6 powiedział:

  Pani Chwastek na pewno ucieszyła się, że jej ankieta została tu wspomniana. Z poprzedniego komentarza wynika, że wygrywa ,,komentarze od nauczycieli”. Wy też tak zagłosowałyśmy. Dziękujemy za wszystkie wskazówki do bloga i zapraszamy do odwiedzania.
  Oliwia z bloga ,,Matematyczny TIK”.
  Dziewczyny sp6 ostatnio opublikował..WycieczkaMy Profile

 4. morgi6665 morgi6665 powiedział:

  Witam, my także zagłosowałyśmy…wybrałyśmy dzielenie się z innymi swoimi pomysłami, choć nie ukrywamy, że bardzo cieszą nas komentarze, zarówno uczniów, jak i nauczycieli…no i odznaki, które w ankiecie nie zostały uwzględnione :) Jako, że wraz z moimi koleżankami prowadzę także bloga w ramach udziału w programie „Młodzi przedsiębiorczy” zapraszam wszystkich do oddania głosu w naszej sondzie:
  http://www.sonda.pl/sonda_strona.php3?id=616744&uid=520658
  Pozdrawiam serdecznie :)
  morgi6665 ostatnio opublikował..Gwara łemkowskaMy Profile

 5. Aleksandra Cho powiedział:

  Ja też zagłosowałam. Podoba mi się dzielenie się swoimi pomysłami z innymi.
  Cho
  Cho ostatnio opublikował..Kończymy zadanien konkursowe i zaczynamy robić prezentacjęMy Profile

 6. avatar Danawera powiedział:

  Co za niespodzianka! Moja wznowiona ankieta. Dziękuję za pomoc, liczba oddanych głosów pewnie jeszcze wzrośnie. W tej chwili wygląda to tak
  Możliwość pisania postów (3)
  Dzielenie się z innymi swoimi pomysłami (8)
  Odwiedzanie innych blogów (5)
  Komentarze innych uczniów (11)
  Komentarze nauczycieli (13)
  Chęć uczenia się (3)
  Głosów: 43
  Danawera ostatnio opublikował..Pracujemy nad projektemMy Profile

 7. avatar Adrian Bysiak powiedział:

  Napisałbym, że to właśnie pieniądze do blogowania zachęcają najbardziej, ale chyba tak nie jest, bo one po prostu są. Najbardziej motywują mnie ludzie, e-maile które dostaję od czytelników, zaproszenia na różne wydarzenia, a przede wszystkim sam fakt, że z miesiąca na miesiąc mój blog odwiedza coraz większa ilość osób.

 8. W ankiecie już wzięłam udział. Mnie motywuje możliwość kontaktu z innymi osobami, życzliwe komentarze i to, że ktoś, czasem na drugim końcu Polski, czyta te moje wypociny :)
  Pozdrawiam serdecznie!
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Dzień Bibliotekarzy i BibliotekMy Profile

 9. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Dzięki za komentarz i udział w ankiecie pani Danusi :) Na Trzeciaki z Pisza zawsze można liczyć :) )))

  uściski!!
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Uczniowie o projektachMy Profile

 10. Witamy :)
  W ankiecie już wzięliśmy udział. Najbardziej lubimy odwiedzać blogi innych :) To fajna nauka i zabawa zarazem ;)
  Pozdrawiamy serdecznie
  Trzeci@ki z SP1 w Piszu ostatnio opublikował..Projektowe prace, czyli szkolenie TIKMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge