Cytaty naszych blogerów!

fot. MichaelRiedel, Flickr, na licencji CC BY 2.0
fot. MichaelRiedel, Flickr, na licencji: CC BY 2.0

Jak poruszać się w cyberprzestrzeni poszukując ciekawych blogów?

Po pierwsze: zawsze można skorzystać z naszej ramki „znajdź więcej blogów” - znajdziecie ją po lewej stronie, trzecia od góry ;) Możecie przeczesywać naszą bazę blogów na wiele różnych sposobów np. szukać konkretnych wpisów, blogów prowadzonych tylko przez gimnazjalistów,  uczniów z podstawówek albo szkół średnich.

Po drugie: Pamiętajcie, że poniżej wyszukiwarki blogowej (na piątym miejscu od góry) znajduje się ramka z blogowymi cytatami – to właśnie fragmenty Waszych wpisów, które nas – moderatorów – zaciekawiły :) Cytat jest losowany za każdym razem kiedy odwiedzacie stronę, więc przy odświeżaniu cytaty będą się zmieniać, a jest ich niemało ;) Szukajcie – może cytowany jest właśnie Wasz wpis!

A przede wszystkim, niezależnie, z którego sposobu korzystacie, pamiętajcie, że najważniejsze jest po prostu czytanie i komentowanie innych blogerów - kiedy czytasz wpisy innych, inni czytają Twoje! :D

W związku z komentarzami przypominamy także o trwającej Akcji: KOMENTUJ!

fot. MichaelRiedel, Flickr, na licencji: CC BY 2.0

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Cytaty naszych blogerów!

 1. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Super, że komentujesz inne blogi :) Akcja Komentuj coraz bardziej się rozkręca :)
  Cytaty dodawane przez nas ręcznie i póki co jest ich kilkanaście. Na blogu wyświetla je automat, więc może być tak, że się powtórzą :) Ale bardzo mnie cieszy, że jesteś taka aktywna :) Suuuper :)

  Pozdrowienia dla Częstochowy! :D

  Magda
  Szkoła z klasą 2.0

 2. avatar nika2 powiedział:

  Aktywnie biorę udział w Akcji komentuj, korzystam z cytatów, ale one dość często się powtarzają.

 3. Daj znać: TIKpolonistycznie » Archiwa bloga » Śledzimy główny blog programu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge