Czy przedszkolaki blogują?

blogiceo.nq.pl/przedszkolaki

Wiecie, że w USA blogują nawet przedszkolaki? O swoich doświadczeniach oraz o tym jaki wpływ na najmłodsze dzieci może mieć wspólne blogowanie napisała Sharon E. Davison, nauczycielka z przedszkola Allen Brook School w Williston, w stanie Vermont. Artykuł jest w języku angielskim, ale bardzo polecamy go Waszej uwadze - „6 positive effects of blogging in kindergarten”.

W naszym programie też mamy kilka blogów przedszkolaków :) Dziś polecamy dwa z nich. Pierwszy to blog uczniowski Bardusie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bardzie z Filią w Przyłęku. Przedszkolaki są na nim baaardzo obecne, choć prowadzony jest głównie przez kolegów ze starszych klas. Drugi, to blog nauczycielski Przedszkolaki z klasą, prowadzony przez panią Elżbietę Gil z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Samborcu :) Pani Ela opisuje na nim niezwykłe zajęcia z przedszkolakami, dodaje piękne zdjęcia i pokazuje nam kawałek ich przedszkolnego świata :)
Jak się Wam podobają?
A może w trakcie Waszych blogowych wędrówek poznaliście inne „przedszkolakowe” blogi? Napiszcie o nich w komentarzach :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi III edycja, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Czy przedszkolaki blogują?

 1. avatar jakuwal powiedział:

  Prowadzenie bloga wcale nie jest łatwe, choc może być dobrą zabawą. Dobrze, że te przedszkolaki maja panie i starszych kumpli!

 2. Dziewczyny sp6 Dziewczyny sp6 powiedział:

  Nawet przedszkolaki mumią pisać blogi. :) Zawsze jest tak, że jest szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. Miła odmiana. :) Może nie długo będą pisać noworodki. :) Dziękuję za częste odwiedzanie bloga i pozostawione komentarze. Zaglądajcie do naszej witryny i zostawiajcie komentarze.
  Oliwia z bloga ,,Matematyczny TIK”.
  :)
  Dziewczyny sp6 ostatnio opublikował..Projektowanie z krzyżówkamiMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge