Dołącz do naszej akcji „Książka na wakacjach”

ksiazkanawakacjachWakacje już trwają! Odpoczywając w domu, nad morzem, jeziorem, w górach czy za granicą warto sięgnąć po ciekawą i wartościową lekturę. Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej facebookowej akcji Książka na wakacjach!

Na czym ona polega? To bardzo proste: wystarczy zrobić zdjęcie okładki w wakacyjnej scenerii i wrzucić na swój profil na Facebooku z hasztagiem ‪#‎ksiazkanawakacjach. Można też podesłać nam zdjęcie na e-mail: szkolazklasa@ceo.org.pl lub wysłać wiadomość na Facebooku z adnotacją: Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia mojego autorstwa na fanpage’u Szkoły z Klasą 2.0. I tyle!

Stwórzmy razem wirtualną listę książek idealnych na wakacje!

Źródło fot.: Stefan Mleczak dla Szkoły z Klasą 2.0, CC BY 3.0

 

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge