Dyplomy dla uczniów

dyplomy

Od wczoraj w profilach nauczycieli, koordynatorów i dyrektorów na Platformie Szkoły z klasą 2.0 (w zakładce „Pliki do pobrania” widocznej po zalogowaniu) są dostępne dyplomy dla uczniów za aktywność w programie.

W edycji 2013/2014 proponujemy 7 wariantów dyplomów. Ich szczegółowy opis znajduje się w pliku „Jaki dyplom wydrukować uczniom?”.

O przyznaniu dyplomów decyduje nauczyciel, który pracował z uczniami w trakcie roku szkolnego przy zadaniach programowych, nauczyciel-opiekun bloga lub szkolny koordynator. Dyplomy dla uczniów są drukowane w szkole, w wybranym przez nauczyciela momencie.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z Klasą 2.0 IV edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Dyplomy dla uczniów

  1. karola33 karola33 powiedział:

    Nie mogę się doczekać :)

  2. karola33 karola33 powiedział:

    :) Super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge