Dziękujemy, że byliście z nami!

Drodzy Blogerzy i Blogerki,

Z przykrością informujemy, że w Szkole z Klasą 2.0 – edycji 2016/2017 nie będzie możliwe zakładanie blogów na Platformie blogów CEO.

Bardzo nas cieszy, że przez ostatnie sześć edycji programu byliście z nami i dzieliliście się w licznych wpisach tym, co dzieje się w Waszych szkołach, jak nauczacie i uczycie się na co dzień, a także pisaliście o Waszych pasjach, zainteresowaniach i ciekawostkach. Te sześć lat na blogach, które mogliśmy spędzić razem w Wami było wspaniałym doświadczeniem, o którym długo będziemy pamiętać i mamy nadzieję, że tak samo będzie w Waszym przypadku :)

Koniec blogowania (2)

Mimo, że zakładanie nowych blogów w kolejnej edycji programu nie będzie możliwe, zachęcamy do dalszego prowadzenia blogów założonych w edycji 2015/2016 oraz wcześniejszych. Nie będę one sprawdzane ani monitorowane, jednak dalej mogą służyć relacjonowaniu Waszych działań oraz promocji Waszej szkoły w internecie.

Serdeczne uściski!
Zespół Szkoły z Klasą 2.0

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge