Edukacja obywatelska w szkole podstawowej

Drodzy Nauczyciele i Nauczycielki!

europamobil_2012_15_09Centrum Edukacji Obywatelskiej realizuje właśnie badanie na temat obecności edukacji obywatelskiej w edukacji szkolnej na I i II etapie edukacyjnym, czyli w szkole podstawowej (podczas zajęć i innych działań edukacyjnych podejmowanych w ramach edukacji formalnej, a także poprzez np. różne formy zarządzania szkołą).

Jednym ze źródeł informacji jest dla nas ankieta dotycząca edukacji obywatelskiej w szkole podstawowej. Dlatego wszystkich nauczycieli szkół podstawowych zachęcamy do jej wypełnienia. Ankieta dostępna jest online na tej stronie.

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc i wkład w doskonalenie i rozwijanie edukacji obywatelskiej w szkole.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge