Filmowa promocja szkoły? Z TIK wszystko jest możliwe!

Beata, autorka bloga z Publicznego Gimnazjum w Gidlach, w swoim ostatnim wpisie pisze o tym, że Internet to także doskonałe źródło wiedzy o szkołach, które wybieramy szukając odpowiedniego dla nas kolejnego szczebla edukacji…

„O tym, że Internet jest ważny w naszym życiu, nie muszę Wam przypominać. Chciałabym poruszyć sprawę, która jest najbardziej aktualnym i poruszanym tematem w klasach trzecich. Mianowicie o szkołach ponadgimnazjalnych. Ma to duży, wręcz kluczowy związek z siecią.(…) Fakt, że wybieramy szkoły przez Internet, ukazuje, że TIK jest bardzo ważny w naszym życiu i opanował wszystko i wszystkich.
Naszą szkołę, a przynajmniej klasę IIIb zachwycił film, promujący  ZSE-E w Radomsku. Niektórych wątków nie da się opisać. Sami zobaczcie: 

YouTube Preview Image

Polecam.
Beata”

Po takiej filmowej promocji szkoły nic dziwnego, że brakuje miejsc do „Elektryka” w Radomsku :)

hmmm…myślicie, że zrobienie filmu promocyjnego Waszej szkoły może być dobrym pomysłem na projekt 2.0? Wszystko jest możliwe :) Zatem młodzi filmowcy i specjaliści od reklamy i promocji – do dzieła! Oto gotowy materiał na projekt z wykorzystaniem TIK :) Pokażcie co wyrożnia Waszą szkołę!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Polecane blogi_archive, Pomysły na projekt z TIK, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge