Historyjki z dymkami

„Historyjki z dymkami w roli głównej lubią wszyscy – zarówno ci młodsi, jak i starsi – są zwięzłe, krótkie, zawierają proste nieskomplikowane zdania, pobudzają wyobraźnię i sprawiają przyjemność! Takie zadanie pisemne nigdy nie będzie nudne, wręcz zachęci do pisania i rozbudzi chęć tworzenia! A oto właśnie nam chodzi!”-  zachęca pani Marta Florkiewicz-Borkowska, nauczycielka i blogerka, która podpowiada z jakich programów korzystać do tworzenia TIKowych historyjek z dymkami :) Uczniowie, nauczyciele – jeśli jeszcze nie spróbowaliście, teraz jest najlepsza okazja :) Polecamy lekturę artykułu i zabawę tą metodą :)

Nie przegapcie też zimowego przeglądu narzędzi, w których znajdziecie kolejne inspiracje!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Historyjki z dymkami

 1. Cieszę się, że artykuł się spodobał ;) Zachęcam do odwiedzania pomysłodajni na http://superbelfrzy.wordpress.com/ i szukania inspiracji! Pozdrawiam!

 2. avatar ab powiedział:

  Bardzo ciekawy artykuł. Uczniowie, którzy lubią rysować tworzą takie historyjki tradycyjnie. Bardzo podoba im się wersja elektroniczna i możliwość tworzenia dla szerszej publiczności.

 3. Trzeci@ki z SP1 w Piszu Trzeci@ki z SP1 powiedział:

  Hmm…
  Ciekawe programy do tworzenia historyjek z dymkami ;)
  Podoba nam się pierwszy, bo nie trzeba się logować i jest dość prosty w obsłudze!
  Pozdrawiamy ;)
  Trzeci@ki z SP1 ostatnio opublikował..TIK i baśnie :) My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge