Inspir@cje pani Weroniki

T7
blogiceo.nq.pl/inspiracjesp11

W tym tygodniu chcemy Wam polecić blog pani Weroniki Adamskiej, nauczycielki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie. To blog prawdziwej nauczycielki z pasją. Trudno wybrać najlepszy wpis, bo każdy jest znakomity, inspirujący do działań i ciekawych lekcji  z uczniami, dlatego zachęcamy do uważnego przejrzenia całego bloga w poszukiwaniu inspiracji. Gwarantujemy – każdy znajdzie coś dla siebie. Nas zachwyciły dwa wpisy:

 • Lekcje WF-u, w którym pani Weronika poddaje refleksji lekcje wychowania fizycznego we współczesnej szkole, zachęca do dyskusji i wymiany zdań na ich temat. W komentarzach pod wpisem kilku nauczycieli podzieliło się swoimi spostrzeżeniami. Warto je przeczytać i dopisać swoją opinię. Gorąco zachęcamy!
 • Wykorzystanie kody QR, w którym przeczytacie o niesamowitej lekcji ortografii, na której pani Weronika wykorzystała QR kody. Dzieciaki były nią zachwycone (z resztą też opisały swoje wrażenia na blogu Odkrywcy wiedzy) – jesteśmy ciekawi, czy Wam także przypadnie do gustu taki nietypowy pomysł na naukę…?

 

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z Klasą 2.0 IV edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

6 Responses to Inspir@cje pani Weroniki

 1. avatar Maciej powiedział:

  Wspaniały blog, polecam każdemu :)

 2. avatar Justyna powiedział:

  Cóż ja tylko mogę jedynie potwierdzić, że Weronika tworzy cuda w postacie interesujących wpisów z wielką inspiracją :)
  Justyna ostatnio opublikował..Greccy filozofowie w ZondleMy Profile

 3. Karolina Żelazowska Karolina Żelazowska powiedział:

  Zaglądam, zaglądam… i zgadzam się – ten blog inspiruje! :-)
  Karolina Żelazowska ostatnio opublikował..Spotkajmy się w Warszawie:-)My Profile

 4. Andrzej Gredecki Andrzej Gredecki powiedział:

  Tak , to niesamowity blog . Pamiętam jak dziś , gdy na początku edycji 2013/2014 rozmawialiśmy o blogowaniu . Wtedy Weronika , chyba nieśmiało , powiedziała , że może i Ona spróbuje . Ucieszyłem się , bo wiem jaki potencjał w Niej drzemie i nie pomyliłem się . Radość podwójna bo to także sukces Bystrzaków. To także oni są Inspir@cją doa Weroniki. (mam nadzieję , że zgodzi się ze mną). Jutro rano umówiony jestem z Bystrzakami na próbę sił z tabliczki mnożenia . Może nie przegram. Pozdrawiam i wszystkim dyrektorom w całej Polsce , życzę takich nauczycieli.
  Andrzej Gredecki ostatnio opublikował..Rozmyślania o możliwościach wykorzystania IPada Apple .My Profile

 5. weroonikaaa weroonikaaa powiedział:

  Dziękuję za wyróżnienie. Jutro z pewnością będziemy świętować z Bystrzakami :) To mój drugi rok w Szkole z klasą 2.0 i przyznaję, że wciąż się uczę. To dzięki Wam z każdym dniem zmieniam myślenie o edukacji. Mam przyjemność pracować w niezywkłej szkole, pod okiem TIK- owo nakręconych szefów i z grupą fantastycznych uczniów. Realizacja zadań w programie, to dla nas wszystkich niesamowite doświadczenia.
  Dziękuję.
  weroonikaaa ostatnio opublikował..Wykorzystanie kodu QRMy Profile

 6. Sylwia Szymczyk Sylwia Szymczyk powiedział:

  Zgadzam się ze wszystkim w 100 a nawet w 101 procentach!!!
  Sylwia Szymczyk ostatnio opublikował..Wiking mówiący sam za siebie..My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge