Interpaczka przedstawia: Zagraj w Kodeks 2.0!

Działania w programie dopiero się rozpoczęły, a na blogach Szkoły z Klasą 2.0 widać już pierwsze efekty prac uczniów i nauczycieli!

grawkodeks
blogiceo.nq.pl/interpaczka3/

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami pomysłem Michała i Maćka z bloga 2014/2015 internauci wiele warci. Chłopcy w ramach przypominania sobie zasad Kodeksu 2.0 zdecydowali się stworzyć własną grę planszową. Jednak to nie wszystko!

Przygotowaną przez siebie grą chłopcy postanowili podzielić się z innymi blogerami. Na swoim blogu zamieścili elementy do gry i udostępnili je na wolnej licencji. Teraz Michał i Maciek zapraszają wszystkich chętnych do pobierania gry Kodeks 2.0 z ich bloga, a także modyfikowania jej na własne potrzeby. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak tylko przekazać ten pomysł dalej!

Grę oraz jej zasady znajdziecie w tym wpisie. :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 V edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Interpaczka przedstawia: Zagraj w Kodeks 2.0!

  1. j.waszkowskagmail.com j.waszkowskagmail.com powiedział:

    Świetny pomysł! Wykorzystamy do promocji Kodeksu w naszej szkole.

  2. elacieminska Elżbieta powiedział:

    Świetny pomysł. Właśnie odwiedziłam blog Internautów i jestem pod wrażeniem :) Możliwość modyfikacji pozwoli grze zaistnieć w wielu wariantach. My na pewno w szkole skorzystamy z tej możliwości… Pozdrawiam wszystkich potencjalnych graczy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge