Jak korzystać z widżetów na blogu?

Specjalnie dla Was opracowałam kolejną obrazkowo-opisową instrukcję, która (mam nadzieję) rozwieje wiele wątpliwości i odpowie na Wasze pytania dotyczące użycia na blogach widżetów.

Widżety to „blogowi pomocnicy”, dzięki którym możemy uporządkować na blogu różne treści. Spójrzcie na lewą kolumnę mojego bloga – wszystko co tam znajdziecie powstało właśnie z wykorzystaniem widżetów :)

Zatemprzeczytajcie instrukcję „z widżetami”,nauczcie się z nich korzystać  i jeszcze bardziej dopasujcie swoje blogi do Waszych oczekiwań :)


Zobaczcie też cały dział INSTRUKCJE w lewym menu bloga.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Pomoc techniczna na blogach, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge