Aktywnie komentujemy

Tą odznaką nagradzamy blogerów, którzy przez cały rok szkolny odwiedzają inne blogi na platformie blogów CEO i zostawiają swoje komentarze.  Odznakę Aktywnie komentujemy otrzymuje blog, którego autor/rzy komentuje/ją dużo i często, komentarze są pełne treści i ciekawych uwag dla innego blogera. Komentarze powinny być związane z całym blogiem lub konkretnym wpisem. Może dowiedzieliście się czegoś nowego, może coś Was zaskoczyło, zaintrygowało, może nie zgadzacie się z jakąś wypowiedzią, albo macie podobne zdanie na jakiś temat? Koniecznie o tym napiszcie. Koniecznie zaproście też do odwiedzin swojej witryny i zostawcie do niej link. Pamiętajcie jednak, że komentarz nie może składać się tylko ze zdania w stylu: “Hej, fajny blog, wpadnij do mnie” –  wtedy jest to tylko reklama Waszego bloga, a nie cenna uwaga na temat wpisu. Warto postarać się pisać takie komentarze, które skłonią do refleksji, rozwiną dyskusję na jakiś temat, będą podpowiedzią, wskazówką, albo pochwałą. !!! Ważne, aby komentować będąc zalogowanym na swój blog – wtedy system zlicza napisane komentarze z danego loginu.

Jeśli licznik komentarzy na Waszym blogu, pokaże minimum 100 komentarzy napisanych w tej edycji 2013-2014 (!), wtedy czerwona odznaka jest Wasza :) Więcej o liczniku TUTAJ.

UWAGA: Blogerzy, którzy założyli swój tegoroczny blog na koncie, na którym blogowali rok temu, muszą mieć komentarzy dużo więcej. Licznik na blogu pokazuje wszystkie komentarze z Waszego konta, te zeszłoroczne także, a czerwona odznaka jest za aktywność w tym roku! Jeśli chcecie wiedzieć ile komentarzy macie napisanych w tym roku – napiszcie do nas, sprawdzimy Wasz tegoroczny licznik i wszystko będzie jasne.

Jeśli Wasz blog prowadzony jest grupowo (przez kilka osób) pamiętajcie, że licznik komentarzy zlicza tylko komentarze osób, które mają ustawioną rolę Administratora. Jeśli w Waszym przypadku współtwórcy bloga mają inną funkcję, a zależy Wam na czerwonej odznace, napiszcie do nas, a my zmienimy wybranym osobom rolę na blogu.

MATERIAŁY POMOCNICZE:

 

Komentowanie wyłączono.