Jak zmienić skórkę bloga?

Odpowiadając na Wasze pytania dotyczące możliwości zmiany skórek bloga (zwanych również: szablonami lub motywami) przygotowałam dla Was obrazkową podpowiedź jak to zrobić. Mam nadzieję, że będzie Wam pomocna.

Macie do wyboru 35 różnych skórek! Nauczcie się jak to działa, a potem nauczcie innych (także dorosłych! – i mamy ćwiczenie na zastosowanie TIK w edukacji :D ). Sprawcie, że Wasz blog będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Podpowiedzi znajdziecie także w lewym menu mojego bloga w dziale INSTRUKCJE.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Pomoc techniczna na blogach, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11 z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Jak zmienić skórkę bloga?

  1. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

    Super! Dziś albo jutro przekażę Wam jeszcze podpowiedzi o co chodzi z widżetami:) są bardzo pomocne, ale nie do końca „od razu” wiadomo jak ich używać:)

    pozdrawiam ciepło!
    Magda

  2. avatar Bazyli Polednia powiedział:

    Dziękuję, przydało się ;) Oby więcej takich poradników ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge