Jest taki blog… o „Bibliotece z Klasą”

bibliotekazklasa_czytanie uskrzydla
blogiceo.nq.pl/bibliotekazklasa

Blog Biblioteka z Klasą został założony w poprzedniej edycji programu przez szkolnych bibliotekarzy: Elżbietę Charmier-Ciemińską, Joannę Kraszkiewicz oraz Tomasza Sowińskiego. Na blogu można było znaleźć wiele inspirujących wpisów dotyczących czytania, prowadzenia czy też animowania biblioteki szkolnej – tak by była ona atrakcyjna dla uczniów. W tym roku blog będzie kontynuowany przez panią Elżbietę i Joannę i już teraz dzieje się tam wiele ciekawego!

Przeczytajcie na blogu o tym jak promować bibliotekę szkolną czy przygotować dla uczniów książkowy kalendarz adwentowy. Zobaczcie też jak czytanie uskrzydla uczniów odwiedzających bibliotekę pani Elżbiety i dołączcie do akcji, którą wymyśliła.

Po więcej ciekawych wpisów odsyłamy na blog Biblioteka z Klasą. Zainspirujcie się i zmieńcie Wasze biblioteki szkolne!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Jest taki blog… o „Bibliotece z Klasą”

  1. elacieminska elacieminska powiedział:

    Dziękujemy za polecanie blogu Biblioteka z Klasą :) Wszystkie blogi CEO są kopalnią informacji o wspaniałych dokonaniach i doświadczeniach uczniowskich i nauczycielskich. Cieszymy się z Joasią, że możemy uczestniczyć w tym pozytywnym wirze informacyjnym… Pozdrawiamy serdecznie :)
    elacieminska ostatnio opublikował..Czytamy i interpretujemy, budując konstrukcje z LEGOMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge