Karta projektu – sprawdź to!

cześć! :D
Zauważyliście, że w panelu administracyjnym Waszych blogów w części Wygląd–>Widżety pojawił się nowy widzet? Mowa o „Karcie Projektu”, która może przydać się podczas realizacji Waszych szkolnych projektów TIK. Po co? To proste i naprawdę bardzo użyteczne – dzięki niej w czytelny sposób uporządkujecie na blogach cały PLAN projektu, czyli:

 • kto go realizuje (skład zespołu),
 • kto jest jego opiekunem (chodzi tu o nauczyciela, która Was wspiera),
 • jaki jest temat projektu,
 • co chcecie osiagnąć,
 • czego chcecie się dowiedzieć, a także
 • zapis tego, jak planujecie wszystko wykonać.

Karta Projektu może wspaniale pomóc w: określeniu i spisaniu w jednym miejscu ważnych rzeczy dotyczących realizacji projektu, trzymaniu się planu i podążaniu „krok po kroku” do projektowego sukcesu :) Już dziś sprawdźcie jak to działa, pokażcie Kartę Waszym nauczycielom, porozmawiajcie wspólnie jak ją wypełnić.

Ważne:
sięgnijcie także po szczegółowy opis Karty ProjektuTUTAJ

Jak dodać kartę

PROJEKTY TIK

Macie już pomysły na projekty? Rozmawiacie o nich z nauczycielami? Jeśli nie, zacznijcie – projektowa przygoda przed nami! Mamy na nie cały II semestr!
Czekamy na wszystkie pomysły, które chcielibyście zrealizować w programie Szkoła z klasą 2.0. Pamiętajcie o tym, że sami też możecie być twórcami własnych TIKowych projektów. Wszystko przed Wami! Z każdą, nawet najbardziej „nieśmiałą” propozycją na projekt możecie przyjść do nauczyciela! Na pewno pomoże Wam wszystko poukłądać, nazwać, sprecyzować!

Szkoła z klasą 2.0 w pocie czoła przygotowuje zestaw kilkunastu pomysłów na ciekawe projekty wykorzystujące TIK… opublikujemy je lada dzień :) Bądźcie czujni ;)
Tymczasem zapoznajcie się z artykułem:
Projekty 2.0 – czas zacząć!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11. Dodaj do zakładek ten link.

5 Responses to Karta projektu – sprawdź to!

 1. Daj znać: Użyj do projektu – widżet: karta działania! · Szkoła z klasą 2.0

 2. Daj znać: Jak oni blogują…o projektach! · Szkoła z klasą 2.0

 3. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  tak, ta karta może się bardzo przydać:)Będzie to taki „projektowy rozkład jazdy” :) Już nie mogę się doczekać Waszych opisów!!!

  pozdrawiam wszystkich blogowiczów!!
  Magda

 4. avatar didl_nocny powiedział:

  Dzięki za Kartę, bardzo się nam przyda. jesteśmy w trakcie realizacji projektu, pełni pomysłów i zapału. Teraz wzystko uporządkujemy!

 5. Daj znać: Pomysły na projekty 2.0 ·

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge