Coraz więcej blogów 2.0!

fot. nataliej, Flickr, CC BY-NC 2.0

Mamy już ponad 30 nowych blogów w tegorocznej edycji Szkoły z klasą 2.0! Zgłoszeń jest cała masa i tylko patrzeć jak będą pojawiać się kolejne :) Ciekawe, czy przekroczymy w tym tygodniu pierwszą setkę. Byłoby wspaniale!

Wszystkich blogerów zachęcamy do odwiedzenia 3 miejsc na naszym blogu:

1. BLOGOWY PLAN DZIAŁANIA

2. PIERWSZE KROKI NA BLOGU

3. CENTRUM WIEDZY

To miejsca stworzone specjalnie dla Was! Dzięki nim blogowanie nie będzie dla Was tajemnicą i krok po kroku zaczniecie być blogowymi ekspertami! Zapraszamy! Nie taki diabeł straszny ;)


Jeśli jeszcze nie założyłeś bloga, a chcesz to zrobić, przeczytaj podpowiedzi TUTAJ.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge