Młodzi nauczyciele na basenie!

odzywianie2
blogiceo.nq.pl/odzywianie

W Szkole Podstawowej w Janikowie na basenie odbyła się niezwykle ciekawa lekcja dla uczniów klasy zerowej. Nauczycielami pływania zostali starsi koledzy i koleżanki z klasy trzeciej.

Na początku lekcji maluchy dowiedziały się od starszego kolegi, jakie są korzyści z nauki pływania. Poznali jakie mięśnie wzmacnia pływanie, dlaczego poprawia wydolność oddechową organizmu, a także odstresowuje. Następnie uczniowie pod okiem nauczycielek, pani Karoliny Ochockiej i pani Ewy Radoń, przystąpili to części praktycznej lekcji. Starsi koledzy pomagali młodszym ćwiczyć utrzymywanie się na wodzie, zarówno na piersi, jak i na grzbiecie, a także prawidłowo zanurzać się w wodzie. Była to pożyteczna lekcja pełna współpracy, nawiązywania nowych znajomości, a także zabawy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tych niesamowitych zajęć zajrzyjcie na Blog Szkoły Podstawowej z Janikowa. Znajdzie tam również wiele innych ciekawych wpisów dotyczących działań realizowanych w Szkole z Klasą 2.0.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Młodzi nauczyciele na basenie!

  1. Justyna Mak Justyna Mak powiedział:

    Ale świetna akcja!!! bardzo wam gratuluję pomysłu :) )))
    pozdrawiam serdecznie!!!

  2. avatar Alicja powiedział:

    świetny widok. Oby więcej takich akcji!
    Alicja ostatnio opublikował..5 zasad zdrowego odchudzaniaMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge