Moc lekcyjnych atrakcji w Pleszewie

SONY DSC
blogiceo.nq.pl/jedynkapleszew2

Na blogach Szkoły z Klasą 2.0 dzieję się wiele dobrego! Jedną z ciekawych witryn założonych w tej edycji programu jest ta prowadzona przez nauczycielki i uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pleszewie – jedyneczka na bis. :)

W ramach ścieżki uczymy innych blogerki, Jagoda i Dobrusia, poprowadziły dla swoich rówieśników lekcję na temat pogody i jej składników. Natomiast pani Halina Rembowska na blogu zamieściła dla swoich uczniów instrukcję do odwróconej lekcji, którą wkrótce przeprowadzi w szkole. Nauczycielki miały również świetny pomysł na podsumowanie pierwszych działań w ramach programu. Wraz z uczniami przygotowały kostkę wiedzy pokazującą czego uczniowie nauczyli się pracując w określonych ścieżkach.

W Pleszewie nie tylko w ramach programu dzieją się fajne rzeczy. Na blogu możemy też przeczytać o nietypowej lekcji regionalizmu, na której uczniowie poznawali historię szkoły za pomocą zaszyfrowanych informacji, a wkrótce na pewno pojawi się na nim wiele innych ciekawych wpisów.

Koniecznie zajrzyjcie na blog jedyneczka na bis i sami sprawdźcie jak fajnie prowadzą go uczniowie i nauczycielki z Pleszewa! :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Moc lekcyjnych atrakcji w Pleszewie

  1. Paulina Paulina powiedział:

    Witajcie! Bardzo podobało mi się to jak robiliście bryły i mogliście ozdabiać je w taki sposób jaki tylko zechcieliście.Naprawdę muszę przyznać,że bardzo ciekawe zdjęcia zrobiliście.Gratuluję też pomysłów na które wpadliście robiąc te bryły.Myślę,że to na pewno była ciekawa lekcja.
    Pozdrawiam Paulina ♥♥♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge