Moja praca do akcji blogowej „Ferie z CC”

W tym roku niestety nie udało mi się wyjechać nigdzie na ferie zimowe. Jednak oczywiście zastanawiałam się nad tym jak mogłabym spędzić ten czas :) Zdecydowanie chciałabym pojechać w góry! Jeżeli byłaby taka możliwość to z chęcią pojeździłabym na nartach bądź nauczyła się jeździć na snowboardzie. Natomiast jeżeli śnieg by nie dopisał to z chęcią pospacerowałabym w pięknych górskich sceneriach. Oto moja praca przygotowana w ramach akcji blogowej Ferie z CC, która pokazuje moje wymarzone ferie zimowe.

feriezcc_przyklad
Aneta, CC BY 3.0

Moją pracę postanowiłam udostępnić na jak najbardziej otwartej licencji. Oznacza to, że jeżeli ktoś chciałby wykorzystać moje dzieło do swoich celów to mógłby je skopiować, zmienić bądź przerobić w dowolny sposób, wykorzystać np. w reklamie i w ten sposób na nim zarabiać oraz udostępnić dalej na tej samej bądź innej licencji CC. Osoba, która skorzysta z mojej pracy musi jednak obok podać moje dane oraz licencję na jakiej ją udostępniłam.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności. Dodaj do zakładek ten link.

4 Responses to Moja praca do akcji blogowej „Ferie z CC”

 1. avatar anna200onet.pl powiedział:

  Zgłaszam wykonanie zadania: Ferie z CC na blogu „biblioteka wierszem pisana”. Przesyłam link do mojego wpisu https://blogiceo.nq.pl/okolipnika2/

 2. Paulina Paulina powiedział:

  Przesyłamy nasze prace:

  http://blogiceo.nq.pl/sp1mosina/2016/03/04/nowa-akcja-blogowa/

  Pozdrawiamy
  Paulina ostatnio opublikował..The EndMy Profile

 3. avatar Jo@nn@ powiedział:

  prace przygotowane w ramach akcji blogowej „Ferie z CC”
  które przedstawiają moje wymarzone ferie zimowe.
  W wersji walentynkowej :)
  http://blogiceo.nq.pl/loxvwroclaw2016/2016/02/21/ferie-z-cc/
  http://blogiceo.nq.pl/loxvwroclaw2016/ferie-z-cc/
  Moje prace udostępniam na otwartej licencji. Jeżeli ktoś chciałby wykorzystać moje percepcje do swoich celów to może je skopiować, zmienić bądź przerobić w dowolny sposób, wykorzystać i na nich zarabiać oraz udostępnić dalej na tej samej bądź innej licencji CC. Osoba, która skorzysta z mojej pracy musi podać moje dane oraz licencję na jakiej ją udostępniłam.

  Pozdrawiam
  Jo@nn@
  Jo@nn@ ostatnio opublikował..Ferie z CCMy Profile

 4. j8brosilo j8brosilo powiedział:

  Dzień dobry,

  Przesyłam link do moich Ferii z CC

  http://blogiceo.nq.pl/loxvwroclaw2016/2016/02/21/ferie-z-cc

  Pozdrawiam
  Jo@nn@

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge