NINATEKA EDU czeka na Ciebie!

Ciekawi Was jak napisać reportaż? Jak zrobić film? Chcecie dowiedzieć się jak tworzyć muzykę przy pomocy zabawek? A czy wiecie, co może się przyśnić, jeśli przed snem weźmie się do rąk podartą książkę? Na te i inne pytania odpowie Wam NINATEKA EDU! Jeśli jeszcze nie znacie jej bogactwa, koniecznie odwiedźcie tę stronę i korzystajcie z niej tak często jak możecie!

Co ciekawego czeka nas Was?

Jest to pierwsza w Polsce multimedialna biblioteka edukacyjna. W jej kolekcji znajdują się animacje, bajki, dokumenty, wywiady, audycje, które można wykorzystywać na lekcjach języka polskiego, historii czy wiedzy o kulturze. Mogą one stanowić uzupełnienie zajęć poświęconych sztuce, muzyce, edukacji medialnej oraz filmowej.
Oprócz filmów i nagrań zgromadzone są tu także gotowe scenariusze lekcji i ćwiczenia. Możesz z nich korzystać oraz opracowywać i publikować własne. Oglądaj, słuchaj i ucz się!

Dla kogo jest NINATEKA EDU?
Oczywiście dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Zarejestrujcie się!
Konto zakłada nauczyciel, a potem może wygenerować kody dostępu dla swoich uczniów :) Po zarejestrowaniu się i założeniu konta użytkownicy zyskują bezpłatny dostęp do wszystkich zgromadzonych w NINATECE EDU materiałów audiowizualnych oraz Scenariuszy lekcji i Zeszytów ćwiczeń.

Uczniowie – powiedzcie o NINATECE EDU swoim nauczycielom! Nauczyciele – założcie konto i udostępnijcie NINATEKĘ EDU swoim uczniom! Korzystajcie z jej zasobów bo warto!

Polecamy!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Pomysły na projekt z TIK, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

4 Responses to NINATEKA EDU czeka na Ciebie!

 1. MIKI ;-) Klasa ,,B'' powiedział:

  Już jakiś czas temu zarejestrowałęm się na Ninatece. Polecam wszystkim!!! Jest naprawdę super.

  Mój Blog: http://blogiceo.nq.pl/klasab

  Pozdrawiam,
  MIKI ;-)

 2. avatar kasia0 powiedział:

  Ciekawe
  kasia0 ostatnio opublikował..Odwiedź blog programuMy Profile

 3. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Super MIKI :) Dzięki za odwiedziny :)

  NINATEKA EDU jest naprawdę super! Baaardzo polecamy :)

  pozdrowienia!
  Magda
  Szk 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Konkurs na Najlepsze blogi Szk 2.0! My Profile

 4. MIKI ;-) Klasa ,,B'' powiedział:

  Bardzo ciekawe. Na 100% powiem nauczycielowi,aby założył konto!!!

  Mój Blog: http://blogiceo.nq.pl/klasab

  Pozdrawiam,
  MIKI ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge