Nowy blog na nowy rok!

Już nie możecie się doczekać blogowania? My też! I to bardzo! Niektórzy z Was już czekają na akceptację z Edutuby, niektórzy czekają na instrukcję jak założyć blog na nowy rok. BARDZO się staramy, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik i oddać w Wasze ręce blogi z nowymi skórkami i innymi nowościami. Damy znać, jak tylko wszystko będzie gotowe i tu, na naszym głównym blogu oraz na stronie naszego programu

Ważna informacja dla osób, które blogowały z nami rok temu - każda nowa edycja Szkoły z klasą 2.0 to nowy blog. Oczywiście dalej korzystacie z tego samego loginu, hasła i e-maila, które założyliście rok, czy dwa lata temu. Jeśli nie pamiętacie loginu, napiszcie do nas na adres: szkolazklasa@ceo.org.pl, podajcie imię, nazwisko i szkołę wraz z miejscowością. Bez problemu odnajdziemy Wasze konto i przypomnimy Wasz login. Instrukcja jak założyć blog w dwóch wariantach: „mam już konto” i „nie mam konta” już wkrótce!

Zespół Szkoły z klasą 2.0

fot. paul goyette, CC BY-NC-SA 2.0

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja. Dodaj do zakładek ten link.

5 Responses to Nowy blog na nowy rok!

 1. hubex428 hubex428 powiedział:

  Zapraszam na mojego bloga :) http://blogiceo.nq.pl/hubertmichalak/

 2. avatar Patrycja Ciecińska powiedział:

  Widzę, że dużo się dzieje :)
  Z miłą chęcią będę do was zaglądać i wspominać :)
  A wakacje pracowicie, ale nie narzekam :)

  Pozdrawiam :)

 3. domkasia Kasia powiedział:

  W Białymstoku klawiatury w oczekiwaniu na blogi omal nie eksplodują! Korytarzem przejść nie można, bo dzieci stale pytają: „Proszę Pani, co z naszymi blogami??” Przemykam pomniejszymi „uliczkami” szkolnymi od pewnego czasu ;) Czekamy na znak :)

 4. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Wiemy, wiemy – trwają ostatnie poprawki, które usprawnią platformę blogów CEO. Mam nadzieję, że nie potrwa to już długo i wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele będą mogli założyć swoje blogi. W oczekiwaniu możecie zapisywać swoje spostrzeżenia w plikach, a potem je przenieść do wpisów na blogu. Polecam też utworzenie grup projektowych – w tym roku blogów w szkole może być 2x tyle, ilu aktywnych w programie nauczycieli, a każdy blog może liczyć 8 osobowy skład uczniowski. Może to dobry czas na dobranie się w zespoły? Poddaję pod rozwagę :)
  Cieszę się niezmiernie, że Białystok już zaciera dłonie na blogi :) JUHU!

  pozdrawiam wszystkich aktualnych i przyszłych blogerów Szk 2.0!
  Magda
  Zespół Szk 2.0

 5. domkasia Kasia powiedział:

  Nowy rok już ruszył pełną parą, a my jeszcze nie blogujemy :) Kiedy możemy zaczynać? Nauczyciele pytają, dzieci czekają. Nowe blogi czas zakładać, czyż nie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge