Odkrywamy i komentujemy inne blogi!

lubie_komentowacZachęcamy Was do odwiedzania innych blogów oraz ich aktywnego komentowania. Każdy komentarz, który napiszecie jest formą docenienia pracy innych blogerów. Wam również na pewno jest miło, gdy ktoś zostawi fajny komentarz na Waszym blog. Zróbcie to i Wy! :)

Czy wiecie, że najaktywniejszych blogerów nagradzamy specjalnymi odznakami? Odznaki występują w dwóch wersjach:

 • Lubimy komentować – to odznaka przyznawana blogom uczniowskim i nauczycielsko-uczniowskim,
 • Lubię komentować – to odznaka przyznawana blogom nauczycielskim.

Lubiekomentowac

Co należy zrobić, aby je zdobyć? To nic trudnego! Wystarczy, że użytkownicy danego bloga napiszą łącznie przynajmniej 100 komentarzy w tegorocznej edycji programu. Wydaje Wam się to dużo? Nic z tych rzeczy! W tej edycji przyznaliśmy już kilkanaście odznak za komentowanie, a kolejne blogi są bardzo blisko ich zdobycia!

Nie wiecie ile napisaliście w tym roku komentarzy? Włączcie na swoim blogu widżet Licznik komentarzyWięcej o liczniku TUTAJ.

UWAGA: Ci z Was, którzy założyli swój tegoroczny blog na koncie, na którym blogowali rok temu, muszą mieć dużo więcej niż 100 komentarzy. Licznik na blogu pokazuje wszystkie komentarze z Waszego konta, te zeszłoroczne także, a odznaka LUBIĘ/LUBIMY KOMENTOWAĆ przyznawana jest za aktywność w tym roku szkolnym! Jeśli chcecie wiedzieć ile komentarzy macie napisanych w tym roku – napiszcie do nas, sprawdzimy Wasz tegoroczny licznik i wszystko będzie jasne.

Jeśli Wasz blog prowadzony jest grupowo (przez kilka osób) pamiętajcie, że licznik komentarzy zlicza tylko komentarze osób, które mają ustawioną rolę Administratora. Jeśli w Waszym przypadku współtwórcy bloga mają inną funkcję, a zależy Wam na żółtej odznace, napiszcie do nas, a my zmienimy wybranym osobom rolę na blogu.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 V edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

5 Responses to Odkrywamy i komentujemy inne blogi!

 1. avatar szkola2zero powiedział:

  Wspaniałe propozycje czytelnicze! Bardzo dziękujemy za podzielenie się nimi :)

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 2. avatar szkola2zero powiedział:

  Moi drodzy! Piękne odznaki za aktywne komentowanie właśnie pojawiły się na Waszych blogach! Wielkie gratulacje!!!

  Pozdrowienia!
  Aneta
  SzK 2.0

 3. j.waszkowskagmail.com j.waszkowskagmail.com powiedział:

  Nasz licznik nazliczał, teraz czekamy na odznakę :)
  j.waszkowskagmail.com ostatnio opublikował..Historia III – Sala Garncarz, była mieszkanka tajemniczej ulicy KołłątajaMy Profile

 4. avatar marlenamar powiedział:

  Na naszym blogu pojawiło się 100 komentarzy. Zapraszamy:)
  marlenamar ostatnio opublikował..ZIMOWE DOKARMIANIE PTAKÓWMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge