Odznaka „Uczymy się z TIK”

blogowa odznaka za I semestr

Jak wiecie, w I i II semestrze wszyscy blogujący uczniowie zdobywają w naszym programie dwie odznaki: Uczymy się z TIK i Działamy z TIK. Za tydzień kończą się ferie zimowe w ostatnich województwach i tym samym, przechodzimy do II semestru :)

Kiedy odznaki pojawią się na blogach?

Pierwsza z nich przyznawana będzie już w przyszłym tygodniu!  Zostanie dodana do skórki i każdy, kto wejdzie na Wasz blog, od razu będzie wiedział, że jesteście bardzo aktywni :)

Co trzeba zrobić, aby otrzymać odznakę?

Wystarczy, aby na blogu znalazły się co najmniej 3 z podpowiadanych przez nas zagadnień. Opisujemy je w Blogowym planie działania – I semestr :)

A jeśli czegoś brakuje na naszym blogu?

Nie martwcie się – sprawdźcie, czy na Waszych blogach znajdują się odpowiednie wpisy, a jeśli uznacie, że czegoś brakuje, możecie to jeszcze nadrobić. Wpisy zawsze można poprawić, dopisać do nich coś więcej, dodać zdjęcia, może opublikować filmik z debaty, czy ciekawej lekcji. Zapytajcie także swoich nauczycieli – oni na pewno Wam w tym pomogą.

A jeśli blog założyliśmy niedawno?

Mamy dobre wieści – wszyscy, którzy założyli blog pod koniec I semestru, albo na początku II również mogą otrzymać odznakę za I semestr  - wystarczy zajrzeć do Blogowego planu działania, wybrać 3 lub więcej tematów i opisać je na blogu :)

Powodzenia!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Odznaka „Uczymy się z TIK”

 1. Daj znać: Odznaka „Uczymy się z TIK” · Piotrów moimi oczami.

 2. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Wow! Bardzo dziękujemy! :) Jesteśmy wzruszeni! :)

  pozdrowienia!
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0

 3. avatar saaaaaaaaaami powiedział:

  http://blogiceo.nq.pl/pasjonatki/2012/03/02/z-tikiem-razniej/

  Podziękowania dla Szkoły z Klasą 2.0 u Nas na blogu.
  :)

  Pozdrawiamy. :D
  /Pasjonatki Przyrody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge