OFSzK 2.0 już za nami!

31 maja i 1 czerwca w Warszawie odbył się V Ogólnopolski Festiwal Szkoły z Klasą 2.0. Atrakcji było co nie miara! Pierwszego dnia uczniowie oraz nauczyciele wzięli udział w warsztatach oraz edukacyjnej grze miejskiej. Natomiast drugiego dnia, w Centrum Nauki Kopernik 50 zespołów uczniowskich zaprezentowało swoje działania, ekspertom, gościom oraz uczniom i nauczycielom innych szkół. To dopiero było wydarzenie! :)

IMG_6315 (Small)
fot. Małgorzata Piekarska, Szkoła z Klasą 2.0, CC BY-SA 3.0

Jesteście ciekawi, jak było na OFSzK 2.0? Koniecznie zajrzyjcie do blogowych relacji ze szkół, które brały w nim udział:

Jeżeli Wy również byliście na Festiwalu koniecznie opiszcie Wasze wrażenia na blogu i w komentarzu poniżej zostawcie link do Waszego wpisu. Z przyjemnością dodamy Waszą relację do naszego zbioru. :)

Na naszym Facebooku znajdziecie więcej zdjęć z obu dni Festiwalu: dzień 1 i dzień 2. :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 V edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge