„Our skype lesson”, czyli British Council z wizytą w Krośnie

fot. Dorota Patejko, blogiceo.nq.pl/blogowiec/

„Według mnie, to nie nauka nazw sportów była najważniejsza na tej lekcji. Najfajniejsze było to, że mogliśmy porozmawiać po angielsku, posłuchać prawidłowej wymowy oraz sprawdzić się czy dalibyśmy radę dogadać się po angielsku.” – pisze Marcin ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krośnie opowiadając na blogu o nietypowej lekcji, jaka tydzień temu odbyła się w jego szkole.  Lekcja skype z przedstawicielem British Council, była nagrodą w konkursie „Nakręceni na języki”. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak wyglądała oraz jakie wrażenia mieli uczniowie i nauczyciele zajrzyjcie na blogi: Marcina (tu i tu), Ady (tutaj), Weroniki (tutaj), a także pani Doroty (tu i tu).

A jeśli marzy Wam się taka lekcja, zachęcamy do wykorzystania podpowiedzi jak przygotować się do skypowych rozmów, które opracowała pani Krystyna. Przecież lekcja skype, może być przeprowadzona z dowolną osobą na świecie ;)

Nauczyciel, Jon Green także opisał swoje refleksje. Także na blogu :) Polecamy lekturę!

Zachęcamy wszystkie szkoły do wirtualnych lekcji. Szkoła w Krośnie udowodniła, że to niezapomniane przeżycie :) .

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi III edycja, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to „Our skype lesson”, czyli British Council z wizytą w Krośnie

  1. avatar Zuza powiedział:

    Fajne;)

  2. Daj znać: Hura! | TIK na piątkę

  3. Daj znać: O naszej „skypowej” lekcji – na blogu głównym „Szkoły z klasą 2.0″ | Tikowa Trójka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge