Pamiętasz? Była Akcja…

Witajcie drodzy blogerzy!

Bardzo dużo dzieję się na blogach Szkoły z klasą 2.0. Jest nas już 1379! To powalająca liczba :) Bardzo nas to cieszy!

Dziś walentynki :) z tej okazji zorganizowaliśmy plebiscyt lubianych. Do północy możecie jeszcze głosować na swoje ulubione prezentacje w Prezi. Listę nominowanych znajdziecie tutaj.

Pamiętacie jeszcze o Akcji: KOMENTUJ??? Do końca lutego wciąż możecie zgłaszać świetne komentarze, które pojawiają się na Waszych blogach. Zespół Szkoły z klasą 2.0 również je odwiedza. Widzimy, że tych super komentarzy, które moglibyście zgłosić do Akcji, jest naprawdę dużo. Zastanawiamy się dlaczego ich nie zgłaszacie… Koniecznie zapoznajcie się z komentarzami pod Waszymi wpisami i pomyślcie czy nie warto ich zgłosić – nagradzamy przecież obie strony ;) .

O czym warto pamiętać w Akcji KOMENTUJ?

1. Interesujący wpis łatwiej przyciągnie kolegów z innych blogów, więc pamiętajcie o tym aby treść była ciekawa. O tym jak pisać dobre posty przeczytacie tutaj.

2. Ci z Was, którzy komentują, mogą podpowiedzieć/ przypomnieć autorom blogu zgłoszenie komentarza, który właśnie otrzymali.

3. Zwróćcie uwagę na to, kto i w jaki sposób powinien zgłosić komentarz do Akcji. Informacje na ten temat znajdziecie we wpisie oAkcji KOMENTUJ!

4. Proponujemy Wam też przejrzenie „7 zasad dobrego komentowania”.Komentarze napisane zgodnie z tymi wskazówkami mają większe szanse na wygraną.

 

Pierwsze nagrody zostały już przyznane – przeczytajcie wyróżnione komentarze. Mamy nadzieję, że będą dla Was inspiracją.

 

Czekamy z niecierpliwością na kolejne zgłoszenia!!!

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Pamiętasz? Była Akcja…

  1. Daj znać: Szkoła z klasą 2.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge