Podziękuj swojemu nauczycielowi!

podziekuj_nauczycielowiCzy macie lub mieliście nauczyciela lub nauczycielkę, których sposób nauczania, postawa czy osobowość zapadły Wam w pamięć lub zmieniły Wasze życie? Jeżeli tak to teraz macie szansę na to, że podziękować im za to!

W tym tygodniu wystartowała akcja Podziękuj nauczycielowi wspierana przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. Akcja powstała po to, by przypomnieć i podkreślić jak ważnymi osobami w naszym życiu są nauczyciele. Chcemy zachęcić do powiedzenia im zwykłego „dziękuję”: za to co zrobili, co powiedzieli, jak wpłynęli na to, co dziś robimy i kim jesteśmy.

W jaki sposób włączyć się do akcji? Wystarczy nagrać krótki filmik, w którym powiecie komu i dlaczego dziękujecie, a następnie opublikować go na fanpage’u Podziękuj nauczycielowi. Niezwykle proste, a jak cenne dla Waszych nauczycieli!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja. Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Podziękuj swojemu nauczycielowi!

 1. avatar szkola2zero powiedział:

  Nie ma za co! Wkrótce na pewno zajrzę do Was znowu :) Mam nadzieję, że będę mogła wtedy przeczytać Wasze kolejne wpisy.

  Uściski!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 2. avatar 4seskagmail.com powiedział:

  Witam jestem Mikołaj.Dziękujemy za komentarz.Cieszymy się z tego komentarza.Dziękujemy za komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge