Pomysły na projekty 2.0

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

 

Obiecane wczoraj pomysły na projekty wykorzystujące TIK już na Was czekają!
Być może wśród tych propozycji
znajdziecie coś ciekawego dla siebie i dla Waszego zespołu projektowego?

Zestaw 12 inspiracji 2.0 znajdziecie TUTAJ

Pamiętajcie także o nowym widżecie „Karta Projektu” dostępnym na Waszych blogach!
Więcej o karcie

Nie bójcie się także urzeczywistniać własnych pasji, zainteresowań i zajęć, które Was fascynują – one także mogą być przedmiotem szkolnego projektu. O nich również można opowiedzieć używając narzędzi TIK. Kto powiedział, że nie? Nikt! Dlatego – porozmawiajcie o pomysłach na projekt z nauczycielem, przedstawcie swój punkt widzenia – nowe, twórcze, WASZE, podejście do edukacji zależy także od Was!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Pomysły na projekt z TIK, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11 z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge