Widżet strona – jak go użyć na blogu?

W niektórych skórkach nie widać stron!  Dlatego też w takich sytuacjach, jeśli chcesz pokazać stworzone przez Ciebie strony musisz użyć widżetu „Strona”.

Jak to zrobić ?

Oczywiście najpierw tworzymy stronę. Tutaj podpowiadamy jak to zrobić? Jeśli strony są już utworzone, wybieramy z lewego menu Wygląd–>Widżety, a następnie wybieramy „Strony” i klikamy „dodaj”

W Widżetach podobnie jak przy dodawaniu strony, musimy nadać tytuł naszej stronie oraz określić jego położenie.  Położenie określamy przez wybór paska bocznego oraz pozycji.

Pamiętaj! Aby zapisać swoją stronę kliknij na klawisz „Zapisz widżet”

Zobacz jak się prezentują Twoje strony na blogu w widżecie – nasz przykład stron prezentuję się tak: .

One Response to Widżet strona – jak go użyć na blogu?

  1. wiktoria27 wiktoria27 powiedział:

    Witam pani Aneto, wpis nie w tym miejscu, ale nie mogę dodać komentarza pod „Tworzymy materiały edukacyjne”. Bardzo dziękujemy za odznakę „Aktywnie komentujemy”. Walczymy o kolejną. Utworzyliśmy osobną stronę z naszymi prezentacjami, prowadziliśmy również zajęcia z programowania dla rodziców i pierwszaków. Czy zasługujemy na odznakę „Tworzymy materiały edukacyjne”?????? Bardzo się staramy i przystępujemy do zdobycia odznaki zielonej :)
    pozdrawiamy gorąco
    Blogerasy z 3 klasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge