Flickr.com

Jak korzystać z portalu Flickr.com?

Serwis Flickr.com służy do publikacji zdjęć i dzielenia się nimi z innymi. Co prawda jest on w całości w języku angielskim, ale nie zrażajcie się – przygotowaliśmy miniprzewodnik, który z pewnością pomoże Wam korzystać ze zdjęć Flickr’a udostępnionych na licencji Creative Commons. Przeczytajcie, nauczcie się z niego korzystać i już dziś wzbogaćcie swój blog o super zdjęcia, które będą fantastycznym uzupełnieniem Waszych wpisów.

  • Jak korzystać ze zdjęć udostępnionych na licencji Creative Commons portalu Flickr.com:

Zobacz także:

3 Responses to Flickr.com

 1. Adam Adijhos powiedział:

  Bardzo dziękuję za instrukcję. Portal Flickr znałem już wcześniej, ale teraz wiem jak wyszukiwać zdjęcia na licencji CC, no i umiem podpisywać zdjęcia.
  W prawym górnym rogu jest opcja „SEARCH”. Po wpisaniu wyszukiwanego słowa (po polsku również czasem można znaleźć obrazki) i wciśnięciu enter wyświetlą się obrazki. Pod okienkiem wyszukiwania (SEARCH) pojawia się w tym momencie opcja „Advanced Search” . Dalej – tak jak jest w instrukcji powyżej.
  Adijhos ostatnio opublikował..1000 odwiedzinMy Profile

 2. avatar ktogus powiedział:

  To bardzo by się przydało, gdyby… zostało zaktualizowane. Flickr ma teraz nowy, inny wygląd i nie wiem jak go obsłużyć. Bardzo proszę o aktualizacje
  ktogus ostatnio opublikował..Ankieta o adminkachMy Profile

 3. Aleksandra Aleksandra powiedział:

  Dziękuję za instrukcję- dzięki niej nauczyłam się podpisywać zdjęcia ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge