Projekt „z dreszczykiem”

Jak zapewne wiecie II semestr w Szkole z Klasą 2.0 związany jest m.in. z projektami edukacyjnymi. Już teraz na Waszych blogach możemy przeczytać sporo o tym, jak się przygotowujecie do pracy nad nimi oraz zapoznać się z Waszymi pierwszymi działaniami.

blogiceo.nq.pl/kryminalnizso3/
blogiceo.nq.pl/kryminalnizso3/

Tak jest również w przypadku bloga „Z kryminalistyką za pan brat”, na którym Kamil z Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej opisuje projekt pod tym samym tytułem. Plan jest niezwykle ambitny! Projekt ten ma polegać na przygotowaniu profesjonalnego pokazu z użyciem różnego rodzaju technik kryminalistycznych, takich jak daktyloskopia, mechanoskopia czy doświadczenia na wykrywanie śladów biologicznych. Brzmi niesamowicie, prawda?

Chcecie dowiedzieć się więcej o wymienionych technikach? Zajrzyjcie na blog Kamila i zobaczcie, z jak wielką pasją pisze o swoim projekcie :)

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z Klasą 2.0 IV edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Projekt „z dreszczykiem”

 1. avatar Jakub powiedział:

  Witam!
  Bardzo podoba mi się ten projekt.
  Powodzenia w pracy.

 2. Karolina Żelazowska Karolina Żelazowska powiedział:

  W miarę możliwości czasowych, staram się zaglądać na kryminalnego bloga. Bardzo podoba mi się projekt:-)
  Karolina Żelazowska ostatnio opublikował..Coś dla młodszych bloggerów.My Profile

 3. Ciekawy projekt! Uwielbiam kryminalne zagadki i wszystkie seriale tej tematyce poświęcone. Z pewnością będę odwiedzać tego bloga i czytać.
  Moje blogerki napisały już ponad 100 komentarzy i teraz czekają na kolejną odznakę. Jeśli zasłużyły to będzie im miło.
  Katarzyna Gąsiorkiewicz ostatnio opublikował..Mamy niebieską odznakę i nie tylko…My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge