Przyznaliśmy pierwsze odznaki!

imageNa blogach Szkoły z Klasą 2.0 zawsze dzieje się wiele dobrego! :) Dzisiaj postanowiliśmy nagrodzić nauczycieli i uczniów, którzy do tej pory aktywnie prowadzili swoje blogi i opisywali na nich działania programowe oraz inne szkolne wydarzenia. Na blogach szkół biorących udział w płatnej wersji programu przyznaliśmy aż kilkadziesiąt odznak Blog z Klasą i Uczę z Klasą! Zajrzyjcie na Wasze blogi i sprawdźcie czy to właśnie u Was pojawiła się jedna z nich. :)

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a pozostałych zachęcamy do zawalczenie o te i inne odznaki blogowe. Informacje na temat tego, jak je zdobyć znajdziecie tutaj.

Powodzenia! :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Przyznaliśmy pierwsze odznaki!

 1. avatar szkola2zero powiedział:

  Ja również dziękuję za tak aktywne działanie na blogach! Odznaka w pełni się Wam należała! Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 2. Mariola Grzybowska Mariola Grzybowska powiedział:

  Bardzo dziękuję za odznakę „Uczę z klasą”. Jest to wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla Zespołu 2.0, który naprawdę prężnie działał w ostatnim czasie, realizując II zadanie i MOST -podsumowujący nasze działania w I semestrze. Wkrótce pojawią się opisy wydarzeń z MOST-u, ale najpierw muszę nacieszyć się odpoczynkiem w ferie.:)
  Pozdrawiam bardzo serdecznie z Drawska Pom., Mariola Grzybowska i Zespół 2.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge