Reporterzy z Chwalibogowa

„Grupa netekspertów nie próżnuje” – tak zachęca wszystkich blogerów do obejrzenia reportaży z życia szkoły Bartek, czyli blog reporter z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Chwalibogowie. Szczerze? Szkoła z klasą 2.0 oszalała na punkcie tych materiałów :) Z resztą, sami zobaczcie trzy pierwsze odcinki z serii:

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

Niesamowite, prawda? Koniecznie napiszcie komentarz na blogu Bartka i pozostałych blogów z Chwalibogowa :D

Naprawdę warto!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi III edycja, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge